Об’єкти

Бізнес об’єкти, офіси

Якщо у Вас запланований, будь-який бізнес проект, будь-то готель або ж офіс, ми з задоволенням Вам надамо підтримку в плані виробництва і встановлення металопластикових вікон, а також фасадів і дверей.
Niverta, оконные системы Rehau
Перебуваючи в офісі Ви і Ваші співробітники мають почувати себе комфортно і впевнено, адже це запорука успішної та продуктивної роботи вашої компанії. Фахівці Nivetra допоможуть Вам створити атмосферу тепла і затишку, підібравши найкращі вікна.
Ми рекомендуємо Вам встановити вікна з трьох камерної профільної системи REHAU Euro Design-60 в якій якість і економічність є пріоритетними.

Квартири та котеджи

Nivetra - оконные системы RehauБудівництво котеджу передбачає прийняття зважених рішень, але вдалий проект це тільки половина справи, Ваш котедж повинен стати для Вас затишним куточком, де будуть панувати тепло і комфорт. Рекомендуємо Вам звернутися до фахівців компанії Nivetra, щоб скління Вашого котеджу було оптимальним.
Дуже важливо підійти з повною відповідальністю до вибору вікон для котеджу. Необхідно враховувати показники енергозбереження і шумоізоляції. Ми рекомендуємо для Вашого котеджу вікна з п’ятикамерної профільної системи Rehau Euro-Design 70 елегантний зовнішній вигляд і максимальна герметичність конструкції саме те що необхідно для Вашого котеджу, а також актуальним буде енергозберігаючий склопакет.

Nivetra - оконные системы RehauСьогодні скління квартири якісними металопластиковими вікнами просто необхідність. Якщо Ви вирішили комплексно підійти до вирішення цього питання, ми з радістю допоможемо Вам.
Компанія Nivetra пропонує Вам широкий асортимент продукції, Вам надається на вибір 4 профільні системи від німецької торгової марки Rehau.
При склінні квартири необхідно звернути увагу на наступні:
– температуру всередині приміщення, оскільки вона впливає на вибір профілю та склопакета Вашого майбутнього вікна
– чи необхідна підвищена безпека (особливо важливо коли є маленькі діти), яка забезпечується використанням спеціальної фурнітури
– поверховість
– дизайн приміщення
Дуже важливо, щоб у квартирі, після установки вікон, панували тепло і затишок.

Соціальний проекти
На сьогоднішній день Україна як ніколи потребує реалізації соціальних програм. За 6 років компанія Nivetra втілила в життя сотні соціальних проектів, це і дитячі сади, і школи, і лікарні. Давайте разом зробимо Україну краще.
school9
Реалізовані нами соціальні проекти:
– Школа №4,9,10,11 та 30 м.Кременчук
– Школа №9, 10 м.Харцизьк
– Ліцей №2 та 3 м.Зугрес
– Дитячий садок «Сказка» м.Харцизьк
– Міський ДК м.Зугрес
– Лікарні №1,2,5 м.Кременчук
– Краєзнавчий музей м.Кременчук

Ваші вигоди роботи з нами
– Ваше замовлення буде виконано в строк
– Ви отримуєте вікна з високоякісного профілю
– Ви отримуєте гарантію на наші вікна
– Кожне замовлення, ми розглядаємо індивідуально і надаємо Вам найвигідніші умови
Фахівці компанії Nivea допоможуть Вам зробити вибір. Телефонуйте зараз і ми разом зробимо Ваше бажання реальністю.

Поділитися