Про компанію

Ось вже 6 років компанія Nivetra на ринку металопластикових вікон і дарує Вашим оселям більше тепла та затишку. Весь цей час Ваша довіра є головним мотиватором роботи нашої дружньої команди. Ми розуміємо, що комфорт Вашої оселі є складовою успішного життя.

Саме тому розробляючи пропозиції для Вас, спеціалісти компанії Nivetra використовують найкращі матеріали. Компанія Nivetra виробляє вікна з висококласного німецького профілю Rehau і німецької фурнітури Siegenia. Сотні найкращих німецьких інженерів працюють над створенням високоякісного продукту для Вас.

Nivetra - Теплые отношения

Nivetra – Теплі стосунки

Ваші вікна ми виробляємо на обладнанні MURAT і OZGENC (Туреччина), які оснащені двигунами BOSCH (Германія) і системой електронники SIEMENS (Германія). Виробнича потужність підприємства складає 5 тис.кв.м.

Географія позитивних відгуків сягнула далеко за межі нашого регіону. Злагоджена робота професіоналів нашої компанії з однаковою відповідальністю підходить до кожного проекту. Окрім безліч виконаних приватних замовлень, успішно реалізовані великі проекти.

Поділитися