Наші партнери

Rehau, Nivetra, партнериКомпанія Rehau була заснована в 1948 році і є лідером з виробництва продукції з полімерів. Компанія має власний науково-дослідний інститут полімерів REHAU. Nivetra є офіціальним дилером компанії Rehau, це німецькі профільні системи, з яких ми виробляємо Ваші вікна. Rehau – це завжди якість і гарантія. Офіційний сайт.

glastroschШвейцарська компанія Glas Troesch стала лідером ринку й однією з провідних компаній з виготовлення та обробки листового скла в Європі. Притягувальна багатогранність скла як матеріал, надихає компанію Glas Troesch робити все, щоб покращити якість життя людей.
На ринку України група виробників Євроглас працює з 2002 року. В 2010 відбулася інтеграція в групу компаній Glas Troesch Швейцарія.
На сьогоднішній день компанія Glas Troesch є безумовним лідером ринку склопакетів в Україні.
Nivetra виробляє вікна для Вас, використовуючи склопакети компанії Glas Troesch, ми беремо для Вас тільки найкраще, що представлено на ринку на сьогодні.Офіційний сайт.

siegeniaВіконна фурнітура Siegenia виробляється групою компаній «Siegenia-Aubi KG», яка існує в Германії вже понад 130 років. Німецька компанія є одним з потужних гравців на ринку віконної й дверної фурнітури. Nivetra виробляє ваші вікна з використанням фурнітури Siegenia. Все найкраще для Вас. Офіційний сайт.

dankeDANKE – торгіва марка української виробничої компанії «Юпітер-2003». Це підвіконня з глянцевим, акриловим покриттям, яке задовольняє всім вимогам сучасного споживача. Виробництво підвіконників виконується на високотехнологічному обладнанні (виробництва – Германія), а українські спеціалісти забезпечують ретельний контроль параметрів і якість виробів на всії етапах його виробництва.
Компанія Nivetra пропонує Вам різноманітність підвіконників Danke, а наші фахівці оберуть для Вас найкращій варіант, телефонуйте прямо зараз.Офіційний сайт.

Поділитися