Переваги металопластикових вікон

Nivetra - преимущества метоаллопластиковых оконСьогодні металопластикові вікна – це оптимальній вибір для будівництва і реконструкції будівель. вікна з ПВХ мають великий ряд переваг в порівнянні з традиційними дерев’яними вікнами. За ними не потрібен ретельний догляд, на відміну від дерев’яних, яле при цьому вони більш надійні, економічній та довговічніше дерев’яних аналогів. Металопластиковий профіль має високі експлуатаційні якості і що найважливіше на сьогодення, більш привабливу ціну.

Переваги металопластикових вікон
Солідний зовнішній виглядНаші вікна прикрасять будь-який інтер’єр, як жилої оселі, так і офісу. Металопластикові вікна можуть буди в будь-якому дизайні та стилі, різних кольорів, розмірів та форм.
Простота в експлуатації.Металопластикові вікна не потрібно фарбувати або лакувати, їх не треба утеплювати на зимовий період. Їх можна мити звичайними миючими засобами, які не містять розчинювальних або абразивних речовин
Довговічність і стійкість до атмосферних впливів.строк експлуатації якісних металопластикових вікон не меньше 20 років. Вікна з ПВХ малочутливі до температурних змін.
Герметичність.Сучасні вікна забезпечують дуже високий рівень тепло- та шумоізоляції. При встановленні металопластикових вікон Ви значно зменшуєте витрати на опалення.
Екологічність.Металопластикові вікна не схильні зовнішнім впливам, не виділяють ніяких шкідливих речовин.
Пожежна безпека.Пластикові вікна відповідають всім стандартам пожежної безпеки, до того ж ПВХ – важкозаймистий і самогаситься матеріал

Поділитися