Як обрати склопакет

Ссклопакет одна з основних складових частин вікна, переоцінити яку дуже складно, бо вона займає в віконній конструкції до 90% площини.
vidWinСклопакети, в залежності від кількості в них скла, поділяються на види:
– два скла, які утворюють 1 повітряну камеру – однокамерні з енергозберігаючим склом
– три скла, які утворюють 2 повітряні камери – двокамерний
Спеціалісти компанії Nivetra рекомендують Вам залишатися на двокамерному склопакеті, якщо у Вас крім необхідності збереження тепла стоїть проблема шуму. Двокамерний склопакет з двома різними відстанями між склом і склом різної товщини – краще захищає від шуму на сьогодні.
Крім основних характеристик у склопакеті є і додаткові властивості.
Енергозберігаючі склопакети – спеціальне покриття на склі, яке відбиває інфрачервоні промені. При використанні такого виду склопакету, Ви зберігаєте до 40% тепла.
Удароміцні склопакети, виготовляються з багатошарового або загартованого скла, або ж на поверхню скла наноситься спеціальна плівка, яка не дозволяє осколкам при ударі оскол.
Шумоізолюючі склопакети – виготовляються зі скла з більшою товщиною (більше 6 мм), також підвищена шумоізоляція досягається шляхом різних дистанцій між склом.
Ще одна характеристика, яку Вам необхідно врахувати, обираючи, який встановлювати склопакет, це здатність перешкоджати проникненню сонячних променів. Особливо це актуально якщо Ваші вікна виходять на сонячну сторону. Для emjuj застосовують різні плівки. Відповідно змінюється зовнішній вигляд вікна – вони можуть бути тонованими різного ступеня інтенсивності або ж зовсім дзеркальними.
Якщо Ви все ж таки сумніваєтеся які саме склопакети Вам необхідні, спеціалісти компанії Nivetra нададуть відповіді на всі питання. Телефонуйте прямо зараз або залишайте заявку і ми Вам передзвонимо.
Поділитися